Bestcredit

Kas tasub laenata Bestcreditist?

UUENDATUD 1. MÄRTS 2021
UUENDATUD 1. MÄRTS 2021

Kirjutas Christopher Tammet, Xlaenu looja, jurist.

KUI SOODNE ON BESTCREDIT VÕRRELDES TEISTE VÄIKE- JA KIIRLAENUDEGA?
Sellele küsimusele saad vastuse siit lehelt.

Bestcredit laen

Bestcredit pakub erinevaid laenusid. Tootevalikus on kinnisvaralaen, ehituslaen, ärilaen, käenduslaen, väikelaen ja reisilaen.

Siin lehel keskendume Bestcrediti väikelaenule. Etteruttavalt võib öelda, et Bestcrediti väikelaen on laenu suuruse, laenuperioodi ja intressi poolest üsna sarnane kiirlaenule.

Bestcredit väikelaen: 

Bestcredit Kontakt

Bestcredit - laenu plussid

  • 1. VÄIKELAENU PAKUTAKSE MAKSEPUHKUST

Maksepuhkus on võimalus lükata laenu igakust maksetähtpäeva edasi. Bestcredit pakub võimalust lükata maketähtpäeva edasi 5, 15 või 30 päeva võrra.

  • 2. BESTCREDITI LAENU ON LIHTNE SAADA

Bestcrediti väikelaenu pole väga raske saada. Teisalt, selle arvelt, et laenu on kergem saada on intress kõrgem. Intressist pikemalt juttu järgmises punktis.

  • 3. MINIMAALNE LAENUPERIOOD ON 3 KUUD

Lühike laenuperiood on sellepärast hea, et intressi arvestatakse lühema laenuperioodi pealt ning laen tuleb soodsam.

Bestcrediti laenu minimaalne laenuperiood on 3 kuud, mis on hea.

  • 4. VÄIKE MINIMAALNE LAENUSUMMA (200€)

Väikese minimaalne laenusumma juures on see hea, et intressi arvestatakse väiksema summa pealt ning seega intress tuleb väiksem.

Bestcredit - laenu miinused

  • 1. VÄIKELAENU INTRESS ON 40 – 45% AASTAS

Võrdluseks näiteks pankade (Inbank, Bigbank) väikelaenu intress on circa 10% ja soodsamate krediidivahendajate (Omaraha) intress algab 12-st protsendist. Credit24, kes on populaarne krediidivahendaja, pakub intressi alates 20-st protsendist.

Intress 40% kandis on omane kiirlaenule. Näiteks, Smsmoney ja Ferratum pakuvad sellise intressiga kiirlaene ja krediidikontosid. 

Bestcredit laen - kokkuvõte

Bestcredit plussid

Bestcredit miinused

Bestcrediti väikelaenu suurimad plussid on võimalus lükata maksetähtpäeva edasi (kuni 30 päeva) ning see, et laenu on kerge saada.

Miinustest tooks esile selle, et intress on kõrge (40 – 45%). Kui soovite saada kiirlaenu, mis on heade tingimustega nagu väikelaen, siis oleks mõistlikum võtta laen Omarahast või Credit24-st.

PARIM KIIRLAEN

PARIM VÄIKELAEN

Iga laen on finantskohustus! Enne laenamist veendu, et suudad laenu õigel ajal tagasi maksta. Kontakt on leitav siit. Küsimuste korral vaata: KKK.