Laenud Nädalavahetusel

Soodsamad laenuandjad, kes kannavad raha üle ka nädalavahetusel

Laenud Nädalavahetusel
Siin lehel olevad laenud kantakse Teie pangakontole ka nädalavahetusel. Valisime spetsiaalselt nädalavahetuse laenud.

Laenutaotlusele Vastus 1-Minutiga
Laenutaotluse täitmine võtab keskeltläbi 5 – 10 minutit aega. Pärast seda saate 1-minutiga laenupakkumise.

Laen Kätte Nädalavahetusel
Siin lehel on laenud, mille saab nädalavahetusel kätte 15 minuti – 3 tunniga. Tegu on kiirete laenudega.

UUENDATUD 28. JAANUAR 2020
UUENDATUD 28. JAANUAR 2020

Kirjutas Christopher Tammet. Xlaenu looja, jurist.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Elus võib tulla ette hetki, kui on ootamatult ja kiiresti raha vaja. Üks võimalus rahamurede leevendamiseks on laenud nädalavahetusel. Nimelt, siit lehelt leiate laenuandjad, kellelt saate taotleda nädalavahetusel laenu ning kes kannavad Teile raha ka üle nädalavahetusel. 

Laenuandjaid, kes nädalavahetusel kannavad raha üle ja veel enam, kes kiiresti kannavad raha üle, pole palju. Valisime välja soodsamad laenuandjad, kellelt saate nädalavahetusel kiiresti raha kätte. 

Soodsamad Laenud Nädalavahetusel

1. Credit24: Laen nädalavahetusel 15 minutiga kätte

Krediidikulukusemäär: ~ 27%
Laenuperiood: 3 – 60 kuud
Vanusepiirang: 18+
Laenusumma: 50 € – 5000 €
Laenuintress: Al 20%

Credit24 on suurim krediidivahendaja Eestis. Üks põhjuseid, miks Credit24 on suur ja edukas, peitub selles, et mõeldakse mugavusele ja paindlikkusele. Nimelt, Credit24-st saab laenu kätte 15 minutiga (ka nädalavahetusel). Tegu on kõige kiirema laenuandjaga, kes Teile raha üle kannab. Näiteks, on juhtunud ka nii, et raha laekub üle 2 minutiga. Credit24 halb külg? Intress on mõnevõrra kõrgem kui Bondoral.

Loe siit pikemalt Credit24 laenu kohta.

2. Bondora: Laen nädalavahetusel mõne tunniga kätte

Krediidikulukusemäär: ~ 18%
Laenuperiood: 3 – 60 kuud

Vanusepiirang: 18+
Laenusumma: 500 € – 10000 €
Laenuintress: Al 7,08%

Bondorasse saab laenutaotluse esitada ka kell 2 öösel, riiklikel pühadel ning muidugi ka nädalavahetustel. Laenutaotlusi vaadatakse läbi 7 päeva nädalal ning pärast laenutaotluse esitamist (võtab 5 minutit aega) saate 1-minutiga personaalse laenupakkumise. Nädalavahetuse laenudest on Bondoral kõige madalam minimaalne intress (7,08%). Raha laekub Teile üle mõne tunniga. Sõltuvalt pangast võib ülekanne aega võtta maksimaalselt 3 tööpäeva. Bondora halb külg? Credit24-st tehakse Teile ülekanne kiiremini.

Loe siit pikemalt Bondora laenu kohta.

3. Omaraha: Väljamaksed nädalavahetusel iga 3 tunni järel

Krediidikulukusemäär: ~ 23%
Laenuperiood: 1; 2; 3; 6; 12+ kuud

Vanusepiirang: 21+
Laenusumma: 50 € – 2000 €
Laenuintress: Al 12%

Omaraha teeb tööajal ja tööpäevadel väljamakseid iga 2 tunni järel. Õhtuti ning nädalavahetusel teeb Omaraha väljamakseid iga 3 tunni järel. Öösiti väljamakseid ei tehta. Omaraha konto asub SEB Pangas. Seega, kui ka Teie arveldusarve on SEB Pangas, siis saate üsna kiiresti laenu kätte nädalavahetusel.

Loe siit pikemalt Omaraha laenu kohta.

Miks Pangad Ei Kanna Laenu Üle Kiiresti Ja Nädalavahetusel?

Pankade laene ei saa nii kiiresti kätte, kui krediidivahendajate laene. Muide, krediidivahendajad on laenuandjad, kes pole pangad. Neil puudub Finantsinspektsiooni panga-litsents, aga neil on see-eest krediidivahendajate litsents. 

Põhjus peitub selles, et pangad on palju konservatiivsemad ja bürokraatlikumad. Näiteks, siiamaani paljudes pankades vaatavad laenutaotlusi üle inimesed. Krediidivahendajad on aga väiksemad tegijad, mis tähendab, et neil on kergem käia ajaga kaasas ja rakendada modernseid lahendusi.

Tulles tagasi laenutaotluste juurde, siis tihtipeale krediidivhendajate puhul ei vaata laenutaotlusi läbi inimesed, vaid laenutaotluse korral tõmbab arvutiprogramm erinevatest andmebaasidest mõne minutiga laenutaotleja andmed ning võrdeb neid positiivse laenutaotlusega. Kui andmed kattuvad, siis laenutaotleja saab laenu. Selline protsess võib võtta kõigest 1 minuti. 

Laen Nädalavahetusel - Kuidas saada Kiiresti Laen Kätte?

Kui Teil on vaja laen kiiresti kätte saada, siis mängib enim rolli, kus pangas on Teie pangakonto ja kus pangas on laenuandja pangakonto ning kui tihti tehakse väljamakseid.

Kui Teil ja laenuandjal on pangkontod samad pangas, siis saab laenu nii kiiresti kätte nagu eespool mainitud (sõltuvalt laenuandjast kulub 15 minutit kuni 3 tundi laenu kättesaamiseks).

  • Bondora pangakonto on SEB Pangas
  • Credit24 pangakontod on Swedbankis, SEB Pangas ja LHV Pangas
  • Omaraha pangakonto on SEB Pangas

Järgmine tegur, mis mängib rolli, et laen kiiresti kätte saada on see, kui tihti tehakse väljamakseid.

  • Credit24 teeb väljamakseid 3 korda tunnis (seega neilt saab kõige kiiremini Eestis laenu kätte)
  • Bondora teeb väljamakseid iga mõne tunni järel (seega circa 2h on maksimaalne aeg)
  • Omaraha teeb väljamakseid nädalavahetusel iga 3 tunni järel (seega, kui õigel ajal teete laenutaotluse võite isegi kiiremini saada laenu kätte kui 3 tunni pärast).

Kui Teil pole pangakonto samas pangas, kus laenuandjal, siis ei juhtu ka midagi. Laen makstakse Teile ikka välja. Lihtsalt peate sellega arvestama, et laenu kättesaamine võib aega võtta kuni 1 päev (aga võib ka kiiremini minna ehk samal päeval võite kätte saada).

Viimane nipp, kuidas laen nädalavahetusel kiiresti kätte saada on see, et esitage laenutaotlus enne kella 3 päeval.

Xlaenust

Xlaen.ee on tasuta veebileht aitamaks Teil aru saada erinevatest laenutingimustest ja laenudega kaasnevast. Selle veebilehe põhiline eesmärk on leida soodsamad laenud Eestis. Iga laen on finantskohustus! Xlaen.ee privaatsuspoliitika leiate siit: Privaatsuspoliitika, Xlaen.ee kõiki laene saate näha siit: Sisukaart.

Kontakt

Huvi korral vaata Meist lehte või kasuta allpool olevaid meiliaadresse.
Küsimused ja abi: Christopher@xlaen.ee, ettepanekud ja soovitused: info@xlaen.ee. Kui Teil on küsimusi, siis vaadake Korduma Kippuvad Küsimused (KKK). Vajadusel saate ka ise küsimusi esitada. Enne laenamist veenduge, et suudate laenu tagasi maksta.