Meist leht

Xlaen.ee on veebileht, mis mõtetes sündis juba 2017. aastal. Esialgu sai nimeks valitud LaenuABC, aga vaagides nimevalikut, mõistsime, et Xlaen on parem valik.

Xlaen sai nimeks valitud just sel põhjusel, et analüüsime laenude omadusi. Just X-täht sümboliseerib ükskõik mis laenu.

xlaen logo

Xlaen.ee missioon

Xlaenu eesmärk on pakkuda kõigile eestimaalastele läbipaistvat infot laenude kohta ning aidata inimesi laenuotsuste tegemisel.

Tänapäevane ühiskond on üles ehitatud tarbimisele ja laenamisele. Majanduskriis näitas, et isegi lõhki laenamisele.

Meie soovime, et inimesed saaksid selle laenu, mis neile kõige paremini sobib, et kõik laenutingimused oleksid selged ning et inimene teaks, kui palju ta peab tagasi maksma laenates.

Inimesed

Xlaenu autor on Christopher Tammet, kes on 2017. a lõpetanud Tartu Ülikooli Õigusteaduskonna ning enne ülikooliteed tegeles suusatamisega.

Christopher oli suusatamises Eesti noortekoondises ja juunioridekoondises ning on võitnud Kõrvemaa suusamaratoni ja erinevaid meistritiitleid.

Tartu Ülikoolis õppides kirjutas Christopher teemadel vastutus lepingueelsete kohustuste rikkumise eest ning väljendusvabaduse probleeme online meedias.

Christopher Tammet xlaen.ee

Pildil vasakul: Kaspar Kokk, Christopher Tammet, Risto Roonet

Kontakt

Kui Sul on küsimusi, siis siin saad kasutada võimalust küsimiseks:

XLAENUST

Xlaen.ee on tasuta veebileht aitamaks Teil aru saada erinevatest laenutingimustest ja laenudega kaasnevast.  Selle veebilehe põhiline eesmärk on leida soodsamad laenud Eestis. Iga laen on finantskohustus! Enne laenamist veenduge, et suudate laenu tagasi maksta.

KONTAKT

Huvi korral kasuta allpool olevaid meiliaadresse. Küsimused ja abi: Christopher@xlaen.ee, Ettepanekud ja soovitused: info@xlaen.ee. Xlaen privaatsuspoliitika: Privaatsuspoliitika, levinud küsimused: Korduma Kippuvad Küsimused (KKK), kõik Xlaen.ee veebilehed: Sisukaart