MONEFIT

KUI SOODNE ON MONEFIT LAEN VÕRRELDES TEISTE LAENUDEGA?
Sellele küsimusele saad vastuse siit lehelt.

UUENDATUD 18. JAANUAR 2021
UUENDATUD 18. JAANUAR 2021

Kirjutas Christopher Tammet, Xlaenu looja, jurist.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
monefit

Monefit

Monefit (ärinimega Monefit Estonia OÜ) kuulub rahvusvahelisse finantstehnoloogia gruppi nimega Creditstar Group. Eelmainitud rahvusvahelisse gruppi kuuluvad ka mõned teised laenuandjad, kes Eestis tegutsevad. Näiteks, nii Smslaen.ee kui Creditstar.ee kuuluvad samale emaettevõttele. 

Kuna Monefit ja Smslaen ning Creditstar kuuluvad kõik samale ettevõttele on huvitav teada, kas Monefit pakub samade tingimustega laenu või mitte. Kas Monefit on soodsam kui Smslaen või Creditstar?

Monefit Kontakt

Monefit laen ja nõuded laenutaotlejale

Monefit laen on tegelikult krediidiliin. Sama asjaga on tegu, mida nimetatakse ka krediidikontoks, laenulimiidiks või krediidilimiidiks.

Monefit krediidiliin (laen) on selline:

Nõuded laenutaotlejale: 

Monefit laenu plussid

  • 1. PAKUVAD VÄIKSEMAT SORTI LAENUSUMMAT (LAEN ALATES 50 €)

Kui soovite väikest laenu, mis on samas suurusjärgus nagu kiirlaenud, siis tasub mõelda Monefit laenu peale, sest minimaalne laenusumma on 50 €.

  • 2. SELGED LAENUTIMGIMUSED (LAENUKALKULAATOR, TAGASIMAKSEGRAAFIK)

Kui otsustate laenata Monefitist, siis tagasimaksegraafik on väga hästi esile toodud. Teate täpselt, kui palju peate iga kuu tagasi maksma, ”nähtamatuid” kõrvaltasusid pole.

  • 3. LAENUHALDUSTASU PUUDUB

Paljude väikelaenude ja krediidikontode puhul tuleb maksta laenuhaldustasu. Laenuhaldustasu on igakuine tasu, mille eesmärgiks on katta laenu haldamisega seotud kulusid. Ükskõik, mida see ka ei tähendaks, on igati mõistlik valida laenuandja, kes ei küsi laenuhaldustasu või kellel on see juba arvestatud igakuisesse tagasimaksesst.

Väikelaenudega on tihti nii, et küsitakse laenuhaldustasu, aga see on juba arvestatud laenukalkulaatoris näidatud kuumaksesse ning Te midagi eraldi maksma ei pea.

Kokkuvõtteks, Monefitil puudub laenuhaldustasu, mis on märkimisväärne pluss. 

  • 4. RAHA KANTAKSE ÜLE (PANGASISESE MAKSE KORRAL) 15 MINUTIGA

Kui Teil on pangakonto LHV, SEB või Coop pangas, siis kantakse raha üle 15 minutiga.

  • 5. VAJADUSEL SAAB TAOTLEDA LISASUMMAT

Kui Te olete krediidiliini avanud ning soovite lisaraha (lisasummat), siis see on võimalik, kuid peate uue laenutaotluse tegema ja see vajab eraldi läbivaatamist ja kinnitamist.

  • 6. LAENU SAAB TÄIES MAHES VAREM TAGASI MAKSTA

Laenu võttes koostatakse Teile tagasimaksegraafik. Te ei pea tagasimaksegraafikust kinni hoidma ning kui soovite saate varem laenu tagasi maksta.

Kui maksate kogu laenu varem tagasi, kui tagasimaksegraafik ette näeb, siis maksate kokkuvõtteks vähem, sest raha on väiksem perioodi võrra Teie käes.

Monefit laenu miinused

  • 1. KÕRGE INTRESS (CIRCA 39 – 49%)

Monefit krediidikontost on soodsamaid krediidikontosid Eestis. Näiteks, Bondora intress on alates 7,08% ning Credit24 intress on alates 24%.

  • 2. MINIMAALNE LAENUPERIOOD ON 6 KUUD

Mida lühem on laenuperiood, seda vähem peate intressitasu maksma, sest raha on lühema perioodi Teie käes. Kui soovite kiirlaenu, siis on mõistlik võtta laenuperioodiks võimalikult lühike aeg. On laenuandjaid, kes pakuvad laenuperioodiks alla 6 kuu.

Monefit laen - kokkuvõte

Monefit plussid

Monefit miinused

Monefit kuulub samale firmale, kellele kuuluvad ka Smslaen ja Creditstar. Tegu on rahvusvahelise Creditstar Group’iga. Küll aga, on Monefiti laen (krediidiliin) soodsam kui Smslaen või Creditstar. Laenu kätte saamise ja intressi poolest on Monefit üks parimad krediidikontosid Eesti laenuturul.

Kui Te aga soovite kõige soodsamat krediidikontot avada, siis tuleks vaadata Bondora või Credit24 poole, kuigi Monefit on üks parimaid kiirkrediidi pakkujaid.

Iga laen on finantskohustus! Enne laenamist veendu, et suudad laenu õigel ajal tagasi maksta. Kontakt on leitav siit. Küsimuste korral vaata: KKK.