SMSLAEN

KUI SOODNE ON SMSLAEN? KAS CREDIT24, RAHA24 JA BONDORA ON SOODSAMAD LAENUD?
Nendele küsimustele saad vastuse siit lehelt.

UUENDATUD 2. JAANUAR 2021
UUENDATUD 2. JAANUAR 2021

Kirjutas Christopher Tammet, Xlaenu looja, jurist.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
smslaen

SMSlaen ja nõuded laenutaotlejale

Smslaen ei ole klassikaline väikelaen, vaid laenulimiit. Laenulimiiti nimetatakse ka krediidikontoks ja krediidiliiniks. Laenusumma suurust, intressi ja laenuperioodi hinnates on laenulimiidile kõige ligilähedasem laen kiirlaen. 

Muide, enamus populaarsemaid kiirlaenupakkujad on hakanud kiirlaenu asemel, või kõrval, pakkuma laenulimiiti. Käesoleval lehel kasutame samas tähenduses väljendeid Smslaen, Smslaenu laenulimiit ja Smslaenu kiirlaen.

Smslaen on selliste tingimustega: 

Nõuded laenutaotlejale:

Smslaen Kontakt

SMSlaenu plussid

  • 1. PAKUVAD VÄIKEST LAENUSUMMAT

Smslaen algab juba 50-st eurost, mis on üsna väike laenusumma. Pangad nii väikeseid laenusummasid ja nii kiiresti ei paku, seega positiivne, et mõeldakse ka inimestele, kellel vaja laenata kiiresti väikest summat. 

 

  • 2. SMSLAENU SAAB 15 MINUTIGA KÄTTE

Smslaenul on pangakontod kõigis tuntumates Eesti pankades (Swedbank, SEB Pank, LHV). Seega, laen kantakse kiiresti (15 minutiga) üle. 

Kui Teil on pangakonto muus pangas kui eelmainitud pangad, siis võib võtta kauem aega laenu kättesaamine.

 

  • 3. LAENU SAAB ENNETÄHTAEGSELT TAGASTADA (TASUTA)

Väikelaenusid saab ka ennetähtaegselt tagastada, aga tihti tuleb maksta laenujäägilt 1-2% suurust tasu. Smslaenu saab ilma tasudeta varem tagasi maksta ehk ennetähtaegselt tagastada. 

SMSlaenu miinused

  • 1. KÕRGE INTRESS JA KREDIIDIKULUKUSEMÄÄR

Smslaenu miinuseks on kindlasti kõrge intress ja krediidikulukusemäär. Nimelt, intress on 45% kandis ning krediidikulukusemäär on 56%.

Üks positiivne asi kõrge intressi ja krediidikulusemäära juures on see, et kuna laenud on kulukumad, siis on neid kergem saada. Smslaenu ei ole väga raske saada. Teisalt, on teisi kiirlaenupakkujaid, kellel on samuti kõrge intress väikelaenude kontekstis, aga siiski parem intress kui Smslaenul ning laenu on sama kerge saada oma pangakontole. 

Sellisteks laenudeks on näiteks: 

  1. Bondora: intress alates 10%
  2. Omaraha: intress alates 12%
  3. Moneyzen: intress alates 13%
  4. Credit24: intress alates 24%

 

  • 2. ESMALAENU SUURUS ON MAKSIMAALSELT 500€

Kui Te pole varem laenanud, siis Teie esimene smslaen saab olla kuni 500€. Kui soovite neilt uuesti laenata, siis Teie laenulimiit suureneb ja saate rohkem laenata kui 500€.

Smslaen - kokkuvõte

smslaen kiirlaen

Smslaen plussid:

Smslaen - miinused

Smslaenu saab väga kiiresti oma pangakontole (15 minutga) ning laenu saab vajadusel tasuta ennetähtaegselt tagastada.

Selle arvelt, et laenu saab kiiresti kätte ning Smslaenu on kerge saada, on intress ja krediidikulukusemäär kõrgemad. Soodsama laenu, sama kergelt, saate Bondorast või Omarahast.

Iga laen on finantskohustus! Enne laenamist veendu, et suudad laenu õigel ajal tagasi maksta. Kontakt on leitav siit. Küsimuste korral vaata: KKK.