SMSMONEY KREDIIDIKONTO

KAS SMSMONEY KREDIIDIKONTO ON LIIGA KALLIS VÕI TASUB ÄRA?
Sellele küsimusele saad vastuse siit lehelt.

UUENDATUD 17. OKTOOBER 2020
UUENDATUD 17. OKTOOBER 2020

Kirjutas Christopher Tammet. Xlaenu looja, jurist.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
smsmoney laen - krediidikonto

Smsmoney

SMSmoney krediidikonto on meie krediidikonto lehel hinnatud soodsamate krediidikontode hulka. Siit artiklist saad jälgida mõttekäiku, kuidas me jõudsime järelduseni, et SMSmoney pakub ühte soodsamt krediidikontot Eestis.

SMSmoney on 2007. aastal loodud kaubamärk, mis kuulub Placet Group OÜ-le. Lisaks kuuluvad sinna ka SMSraha ja Laen.ee. Peale Eesti tegutsetakse veel Leedus ja Poolas.

Smsmoney Kontakt

Smsmoney krediidikonto plussid

  • 1. INTRESS ON KOLMANDANA KÕIGE MADALAM EESTI KREDIIDIKONTODEST

Kõik boonused, tasuta pakkumised ja turundustrikid, mida laenuandjad teevad, on mõttetud, kui nad ei suuda pakkuda head intressi ja krediidikulukusemäära.

Hea intress on võimalikult madal intress. Parim intress on krediidikonto pakkujal, kes pakub krediidikontode turul kõige madalat intressi ja tänu sellele kõige odavamat krediidikontot.

Siin on Eesti krediidikonto pakkujate intressid:

– Bondora: 7,08%
– Raha24: 8,5%
– Credit24: 24%
Smsmoney: 40%
– Smsraha: 40%
– Laen.ee: 40%
– Monefit: 43%
– Smslaen: 45%
– Creditstar: 45%
– Ferratum: 46%
– Boonuslaen: 46%

  • 2. LEPINGUTASU PUUDUB

Nagu ülevalt nähtub, siis Raha24-l on madal intress, aga nad küsivad lepingutasu, mis on 5% väljamakstavalt summalt. Smsmoney ja Credit24 ei küsi lepingutasu, sest neil puudub lepingutasu.

  • 3. VÄLJAMAKSETASU PUUDUB

Väljamaksetasu on tasu, mis tuleb maksta, kui tahad virtuaalkontolt (krediidikontolt) oma isiklikule pangakontole raha kanda.

SMSmoney krediidikontolt, SMsraha krediidikontolt ja Laen.ee krediidikontolt puudub väljamakset tehes väljamaksetasu.

Ferratumil ja Boonuslaenul puudub väljamaksetasu ainult siis, kui olete uus klient/teete esimese väljamakse. Alates teisest väljamaksest tuleb Ferratumi või Boonuslanu laenulimiiti kasutades maksta 3% väljamaksetasu. 3% arvutatakse selle summa suurusest, mida Te soovite kanda krediidikontolt oma pangkaontole.

  • 4. PARIM TEENINDUS – KREDIIDIKONTO SOOVIJAID TEENINDATAKSE EELISJÄRJEKORRAS

Kõiki inimesi, kes soovivad SMSmoney, SMSraha või Laen.ee krediidikontot, teenindatakse eelisjärjekorras.

Minu teada teised laenupakkujad ei ole seadnud prioriteetsust sellele, millise laenutoote soovijaid teenindatakse eelisjärjekorras.

Lisaks pakuvad SMSmoney, SMSraha ja Laen.ee oma veebilehtedel vestlusakent, kust saab nõu ja infot. Kirjutasime vestlusaknasse erinevatel aegadel ning iga kord vastati circa 30 sekundiga. SMSmoney, SMSraha ja Laen.ee vestlusaknad on omavahel ka seotud, mis tähendab seda, et nt SMSmoney vestlusaknast saate küsida infot SMSraha kohta.

SMSlaenul pole aktiivset vestlusakent, vaid tuleb meiliteel infot ammutada.

Ferratumil on samuti mitte-aktiivne vestlusaken, kus tuleb meiliteel suhelda.

Boonuslaenul pole üldse vestlusakent.

Mõne inimese jaoks võib klienditeenindus olla vähese tähtsusega faktor, aga kui Teil on nt kuumakse tasutud, aga tuleb teade, et olete võlgu, siis on tähtis, et klienditeenindus oleks mugavalt kättesaadav ning asjad saaks kiiresti korda ajada.

  • 5. TASUTA 30-PÄEVA PIKKUNE PROOVIPERIOOD

30-päevane prooviperiood annab Teile võimaluse lepingust taganeda, kui Te pole krediidikontoga rahul või soovite seda muul põhjusel lõpetada.

Taganemiseks on vaja saata SMSmoney klienditeenindusse email taganemisavaldusega. Põhjust taganemiseks Te ei pea ütlema ja seda tõenäoliselt ei küsitagi.

Pärast taganemisavalduse tegemisest peate 30-päeva jooksul maksma tagasi krediidikonto laenusumma. Kui Te krediidikontolt raha välja kandnud ei ole, siis on seda eriti lihtne teha. Kui kandsite, siis peate lihtsalt välja kantud summa tagasi maksma.

Sarnast lepingust loobumise perioodi pakuvad ka SMSraha ja Laen.ee. Lisaks ka Credit24, kellel on prooviperioodi asemel nimetus 30-päeva rahulolugarantii.

Ferratum, Boonuslaen ja SMSlaen ei paku prooviperioodi ega rahulolugarantiid.

  • 6. AVADES KREDIIDIKONTO ON VÕIMALUS TAGASIMAKSEID TEHA ALLES 3 KUU PÄRAST

Kui avate nt täna krediidikonto, siis tagasi hakkate maksma alles 3 kuu pärast. Smsmoney nimetab seda maksepuhkusest, aga tegu pole klassikalise maksepuhkusega. Klassikaline maksepuhkus toimib nii, et mingil tagasimakse perioodil otsustate ise, millal võtate maksepuhkust. Näiteks populaarne on, kui suvel võetakse maksepuhkust.

Smsmoney krediidikonto miinused

  • 1. EI PAKUTA MAKSEPUHKUST

Credit24 on ainuke krediidikonto, kes pakub maksepuhkust.

SMSmoney krediidikonto ja teiste krediidikontodega ei saa võtta maksepuhkust.

  • 2. PUUDUB ÄPI KASUTAMISE VÕIMALUS

Teine asi, mida Credit24 teeb paremini, on see, et nad pakuvad äppi. Tänu äpile saab mugavalt teha ülekandeid krediidikontolt isiklikule pangakontole.

Smsmoney krediidikonto - kokkuvõte

Smsmoney krediidikonto plussid

Smsmoney krediidikonto plussid

PARIMAD KIIRLAENUD

KONTAKT

Kontakt on leitav siit ja Meist lehelt. Vajadusel kasutage all pool olevaid emailiaadresse:

  • Christopher@xlaen.ee
  • Info@xlaen.ee

Xlaen privaatsuspoliitika ja andmekaitse. Korduma Kippuvad Küsimused (KKK).

Xlaen.ee on tasuta veebileht aitamaks Teil aru saada erinevatest laenutingimustest ja laenudega kaasnevast. Selle veebilehe põhiline eesmärk on leida soodsamad laenud (kiirlaenud ja väikelaenud) Eestis. Iga laen on finantskohustus! Enne laenamist veenduge, et suudate laenu õigel ajal tagasi maksta.